MARKABONUSGİRİS
5000TL
5000TL
3000TL
5050TL
4000TL
1500TL
4000TL
5000TL
2000TL
6500TL
8000TL
3000TL
Kategoriler: Blog

Vodafone Faturalı Tarifeler Nisan 2023: En Avantajlı Paketler

Vodafone, Türkiye’de faturalı kullanım yapmak isteyen müşterileri için muhtemelen en avantajlı tamamen farklı tarifelere sahip alternatif paketler sunmaktadır. Bu kapsamda Vodafone’un sunduğu tarife çeşitliliği hâlihazırda 20’nin üzerinde olmakla birlikte, bazı tarifeler belirli bir sıra izlemekle birlikte artan kullanım miktarlarıyla birbirleriyle ilişkilidir.

Vodafone’un sunduğu faturalı tarifeler kapsamında limitsiz internet ya da limitsiz konuşma gibi seçeneklerin yanı sıra taahhütlü, taahhütsüz, belirli yaş gruplarına özel ya da ekonomik paketler gibi alternatifler de bulunuyor. Bu nedenle özellikle 2023 yılında Vodafone faturalı tarifeleri en avantajlı paketler arasında yer alıyor;

 • Uygun tarifeler
 • Redli tarifeleri
 • Gülünç derecede iyi çevrimiçi tarifeler
 • Çapraz tarifelere benzer alternatifler vardır.

En Avantajlı Faturalı Vodafone Uygun Tarif eler 2023

Vodafone uygun faturalı tarifelerin mevcut seçenekleri incelendiğinde, uygun kullanım sağlamaları, yani artan kullanım seçeneklerinin bir sonraki aya aktarılması avantajı vardır.

Muhtemelen en avantajlı tarifeler kapsamında, Vodafone UYUMLU 1GB tarifesi en düşük ödeme ile en beğenilen tarife olabilir. Tarife 12 ay boyunca 29 TL ‘ye taahhütlü ya da 149 TL’ye taahhütsüz olarak kullanılabiliyor. Tarife 6GB internet, 750 dakika ve 250 SMS’ten oluşuyor.

UYUMLU On-line 6 tarifesi, uygun tarifeler içinde en iyi seçenek olarak en çok beğenilen tarife olabilir. Tarife, 12 ay taahhütlü aylık 45 TL ve taahhütsüz otuz günde 65 TL’lik bir maliyet gerektirir. Tarife 11GB web, 1000 dakika konuşma, 250 SMS içerirken, Fb, Twitter, Instagram, WhatsApp gibi seçilen herhangi bir yazılım sınırsız olarak kullanılabilir.

En Avantajlı Vodafone Redli Tarifeleri 2023

Konut avantajlı Vodafone Pink seçenekleri ile ekstra avantajlı ve bol alternatifli olarak düşünülebilecek tarifelerde, en düşük tarife olması nedeniyle 13 GB internet bağlantısı veren avantajlı Vodafone REDLİ 8 paketi en çok beğenilen paket olabilir. Bu paket kapsamında

 • Taahhütlü 12 ay boyunca aylık 49 TL, taahhütsüz 79 TL ödeme.
 • Paket kapsamında her ay 13GB web, 1000 dakika konuşma ve 250 SMS kullanılıyor.
 • Vodafone ve yapışık hatlarla sınırsız görüşme.
 • türkiye’de olduğu gibi 100’den fazla uluslararası lokasyonda kullanılabilir.
 • Motels.com’da %10 düşük maliyet ayrıcalığı elde edilebilir.
 • Belirli bir pazarlama kampanyası ile 12 ay boyunca geçerli otuz günde 5 GB ödül web kazanabilirsiniz.

Öte yandan, en iyi özellikli Vodafone Redli tarifesine gelince, RED FIRST tarifesi özveri ile otuz günde 189 TL’ye ve özveri olmadan otuz günde 219 TL’ye seçilebilir. bu tarife 45GB web, 4000 dakika konuşma ve 4000 SMS ile kullanılabilir.

En Avantajlı Vodafone Saçma Güzel On-line Tarifeleri

Vodafone Saçma Güzel On-line tarifeleri, özellikle taahhüt olmaması durumunda ekstra avantajlı bir kullanım yaratıyor. Bununla birlikte bu tarifeler 26 yaş altına özel olmakla birlikte en düşük kullanımda; SAÇMA GÜZEL 6 tarifesinde otuz günde 32 TL’ye 8 GB web, 500 dakika ve 100 SMS ve sınırsız WhatsApp alınabiliyor.

En üst seviyede ise SAÇMA GÜZEL ONLINE L tarifesi ile otuz günde 59 TL kapsamında 22 GB web, sosyal, müzik, oyun video bağlantıları ücretsiz, 1000 dakika konuşma, 100 SMS ve sınırsız WhatsApp kullanımı elde edilebilir.

En Avantajlı Vodafone Çapraz Tarifeler 2023

Avantajlı Vodafone çapraz paket ve BENİM PASS’IM tarifesi dahilinde sunulan 2 farklı paket bulunmaktadır;

 • otuz gün taahhütlü 99 TL
 • otuz gün başına 329 TL özveri olmadan
 • 14GB web
 • Web’den yemeyen 3 uygulamaya karar vermek için uygun
 • 2.000 dakika ve 250 SMS elde edilebilir

Bunun yanı sıra RED ONLINE PASS’IM tarifesi, taahhütlü olarak otuz günde 65 TL, taahhütsüz olarak otuz günde 95 TL karşılığında 15 GB internet, belirli bir yazılımın sınırsız kullanımı, 1000 dakika görüşme ve 250 SMS sağlıyor.

Vodafone FreeZone nedir? Tarife Paketleri

Geniş bir kitleye sahip olanVodafone FreeZone, daha çok gençlerin yararlanabileceği bir tarife. 26 yaş altı, hem faturalı hem de kullandıkça öde aboneleri bu tarifeden yararlanabiliyor. Vodafone FreeZone’da avantajlı paketlerin yanı sıra yeme-içme, eğlence ve giyim gibi alanlarda da pek çok alternatif bulunuyor. İndirimlerden yararlanmak ve kampanyalı tarifelerden faydalanmak için FreeZone kullanmak gerekiyor.

Vodafone FreeZone Magnificence Paketleri Nedir?

Vodafone FreeZone Magnificence paketleri faturalı, kullandıkça öde, tekrarlayan ve tekrarlamayan olarak ayrılır. Özellikle faturalı hat müşterileri için on-line’a özel ilk 3 ay indirimli ücret avantajı müşterileri memnun ediyor. Bu paketler arasında, uygun genç paketleri ve genç basit paketleri, çok sayıda dakika, SMS ve tartışma seçeneği ile dikkat çekiyor.

Vodafone Freezone Tarifeleri 2023

Vodafone FreeZone tarifeleri faturalı ve kullandıkça öde tarifeleri olarak ikiye ayrılıyor. Birçok faturalı hat tarifesi arasında redli genç rekreasyon, uygun genç 4, uygun genç 6 ve uygun genç rekreasyon tarifeleri öne çıkıyor. Faturalı tarifeler web sitesi için belirli indirimli ücretlerle sunulmaktadır. Kullandıkça öde hat tarifelerinde, daha genç basit paket 4, daha genç basit paket 6, daha genç basit paket 10 ve daha genç muazzam basit paket 30 vardır.

Vodafone Uygun Genç 7 Tarifesi

Vodafone uygun gençlik tarifesi otuz günde 25 TL olup 7 GB internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 750 SMS’ten oluşmaktadır. Paket, sınırsız WhatsApp kullanım hakkından oluşmaktadır. Aylık miktar, 12 ay boyunca tarifede kalmayı taahhüt eden birçok kişi için meşrudur. Tarife dahilindeki 7 GB internetin yanı sıra, sosyal medya amaçları için kullanılabilecek 3 GB internet ve ek 2 GB internet hakkı bulunmaktadır.

Vodafone Redli Genç Rekreasyon Tarifesi

On-line’a özel ilk 3 ay boyunca otuz günde 50 TL’den indirimliVodafone redli genç rekreasyon tarifesi, ilk ay 20 GB ödül web sunuyor. Sınırsız WhatsApp, her yöne 250 SMS ve her yöne 1000 dakika konuşma süresi içeren tarifenin 12 GB’ı yasal olmak üzere 24 GB web hakkı bulunuyor. Tarife ayrıca sabit hatlar ve Vodafone aboneleri için sınırsız aramadan oluşuyor.

Vodafone Uygun 15 Yaş Altı Tarifesi

Vodafone uygun genç 15 tarifesi ile ilk ay 20 GB ödül web otuz günde 42 TL’ye alınabilir. Paket kapsamında aboneler 12 ay boyunca 2 GB daha ödül internet kazanıyor. Aynı zamanda, paket 15 GB web, 250 SMS ve tüm talimatlar için 750 dakikadan oluşmaktadır. Bu uygun tarifeler özellikle faturalı hat müşterileri için tasarlanmıştır.

Vodafone Uygun Genç 11 Tarifesi

Vodafone uygun genç 11 tarifesi adını içerdiği 11 GB internet hakkından alıyor. Paket kapsamında WhatsApp yazışmaları ve konuşmaları sınırsızdır ve her yöne 250 SMS ve 750 dakika sağlanmaktadır. Tarife bir taahhüt ile kullanılırsa, indirimli maliyetler muhtemelen 12 ay boyunca mevcut olacaktır.

Vodafone FreeAone Kullandıkça Öde Paketleri

VodafoneFreeZone kullandıkça öde paketleri arasında daha genç basit paketler öne çıkıyor. 26 yaşın altındakilere verilen bu paketlerin ortak özelliği sınırsız WhatsApp kullanım hakkı. Paketler, web hakları ve değer söz konusu olduğunda birbirinden farklıdır. Aboneler genç muazzam basit paket 30’u satın almak isterlerse, paket muhtemelen ilk ay için ücretsiz olacaktır.

Vodafone Genç Basit Paket anlaşması 6

Vodafone genç basit paket altı ay boyunca 30 TL’dir ve tüm talimatlar için 750 dakika ve 250 SMS’ten oluşur. Paket 28 gün içindir ve sürenin bitiminde rutin olarak yenilenmez. Vergiler, ekstra fiyat olmaksızın paket değerine dahildir. Sınırsız Whatsapp hakkı ile görüntülü görüşme ve arama yapılabilir. Paket dahilindeki web hakkı 3 GB + 3 GB yasal amaçlıdır.

Vodafone Genç Basit Paket anlaşması 8

Dahagenç basit paket 8 ay boyunca 30 TL’ye piyasada bulunabilir. Paket, normal kullanım için 5 GB ve amaçlar için kullanılmak üzere üç GB olmak üzere toplam 8 GB web içerir. 26 yaşın altındaki abonelere özel olarak sağlanan bu paket 28 gün boyunca geçerlidir.

Vodafone Genç Basit Paket anlaşması 10

vodafone genç basit paket 26 yaş altı için 10 ay boyunca 35 TL. Paket her yöne 250 SMS ve 750 dakikadan oluşmaktadır. Ayrıca 5 GB internet hakkı ve amaçlar için kullanılabilecek ek 5 GB internet hakkından oluşur. Bu amaçlar Instagram, Youtube, Fb, Twitter, Spotify’dır. Paket, operatörün web sitesi aracılığıyla kullanılabilir.

Vodafone Genç Basit Paket anlaşması 13

Vodafone genç basit paket 13, abonelere otuz günde 10 GB web, 750 dakika ve 250 SMS hakkı veriyor. Paket dahilindeki web ile birlikte, aboneler Instagram, Youtube, Fb, Spotify ve Twitter amaçları için yasal ek 3 GB web izni elde edecekler. Ayrıca, paket tüm sesli ve görüntülü aramalar için sınırsız WhatsApp kullanımından oluşur.

Vodafone FreeZone Tarifesinin Faydaları

Vodafone FreeZone tarifesi, model alternatifleri, FreeZone Gaming ve FreeZone stüdyo gibi birçok avantaja sahiptir. Bunların yanı sıra aboneler, konut web pazarlama kampanyası, üyelik pazarlama kampanyası ve gelecekteki meslek kontrolü gibi avantajlardan da yararlanabilirler. Bunlarla ilgili ayrıntılı ayrıntılar operatörün web sitesinde mevcuttur.

Vodafone Tarifesine Geçmenin Doğru Yolu?

Vodafonetarifesine geçmek için en yakın Vodafone bayisi, Vodafone Yanımda yazılımı, web sitesi, müşteri hizmetleri gibi kanallar kullanılabilir. Web sitesi üzerinden FreeZone’lu olmak için öncelikle tarife seçimi yapılır. Daha sonra sırasıyla yol işlemleri, kişinin kimliği ile ilgili detaylar ve kulp verileri yazılarak tarife değişikliği gerçekleştirilir. Hat işlemleri kısmında 2 farklı seçenek bulunmaktadır: Hattımı Vodafone’a taşıyın ve yepyeni bir hat satın alın.

Vodafone FreeZone Ücretsiz Web

Vodafone FreeZone ücretsiz web teklifleri arasında, iki GB ödül pazarlama kampanyası, 30 TL’yi yükselten veya 29 TL veya daha fazla bir paket satın alan birçok kişi için özellikle dikkat çekicidir. Kazanılan iki GB web iki gün boyunca geçerlidir ve yalnızca 26 yaşın altındaki belirli kişi kullandıkça öde aboneleri tarafından kullanılabilir. Vodafone ücretsiz web hakları, ev telefonu web ve aramaları için meşrudur. Dönem içinde kullanılmayan web hakları bir sonraki döneme devredilmez.

Vodafone Freezone Şampiyonlar Ligi nedir?

Sponsorluk anlaşması çerçevesinde düzenlenen Vodafone FreeAne şampiyonlar ligi kapsamında bir sezonda tam 10 grup mücadele ediyor. Bir 12 ay içinde yaz sezonu ve kış sezonu olarak 2 ayrı döneme ayrılan ligde 2019 yılında küme düşme kaldırıldı. 2023 kış sezonunda 1907 Fenerbahçe birinci, Darkish Passage ikinci ve Supermassive üçüncü sırada yer aldı.

Tarafından yayınlandı
APHEX

Yakın zamanda paylaşılanlar

Türkiye de Açık Bahis Siteleri 2023

Türk bahis severler Türkiye de açık bahis siteleri üzerinden bahislerini rahatlıkla ve güvenli bir şekilde…

31 Aralık 2023

Ücretsiz Bahis Siteleri 2023

Ücretsiz bahis siteleri, her kullanıcının ilgisini çeken bir ayrıcalıktır. Bu siteler, kullanıcılarına ücretsiz üyelik ve…

30 Aralık 2023

Bonusu Olan Bahis Siteleri 2023

Bonusu olan bahis siteleri ile yatırımlarınızı daha verimli değerlendirebilirsiniz. Çünkü bonus sunan firmalar genellikle bu…

29 Aralık 2023

Ptt Havale Kabul Eden Bahis Siteleri 2023

Ptt havale kabul eden bahis siteleri, bahis sitelerinde kazanç sağlamak isteyen kullanıcılar için oldukça makul…

27 Aralık 2023

Kredi Kartı ile Para Yatırılan Bahis Siteleri 2023

Kredi kartı ile para yatırılan bahis siteleri sizlere ödemelerde kolaylık sağlamaktadır. Bu tür sitelerin hizmetlerinden…

26 Aralık 2023

Kredi Kartıyla Bahis Oynanan Siteler 2023

Kredi kartıyla bahis oynanan siteler bir para yatırma veya çekme işlemi yapmadan önce her sitenin…

25 Aralık 2023

Bu site çerezleri kullanmaktadır.