MARKABONUSGİRİS
5000TL
5000TL
3000TL
5050TL
4000TL
1500TL
4000TL
5000TL
2000TL
6500TL
8000TL
3000TL
Kategoriler: Blog

Türk Telekom Yazlık İnternet Paketleri ve Fiyatları Nisan 2023

Türk Telekom Yazlık İnternet, tüm hızlı ve orta vadeli seyahatlerinizde yanınızda götürebileceğiniz en iyi taşınabilir konut web hizmetidir. Türk Telekom Yazlık İnternet sayesinde seyahate veya kurumsal seyahatlere çıktığınızda uzun süreli bağlanma ve cayma bedeli sorunlarıyla karşılaşmazsınız. 2, 3 ve 6 aylık limitsiz konut web paketi seçenekleri ile 100 Mbps hıza kadar 4.5G hizmet kalitesinden yararlanın.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web ayrıca tüm müşterilerine ücretsiz Katma Değerli Şirketler sunuyor. Pazarlama kampanyası kapsamında bağlantı bedelinin ücretsiz olduğu Türk Telekom Yazlık Web hizmetinin ana hatlarını yazımızda bulabilir, avantajlarını ve paket ücretlerini inceleyerek hizmetten hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web’in Faydaları Nelerdir?

Türk Telekom Yaz Sezonu Web hizmetinin kullanımı için herhangi bir Türk Telekom taahhüt cayma bedeli bulunmamaktadır. Seyahatinize veya seyahat sürenize göre ayarlanabilen paket anlaşma seçenekleri ile kullandığınız tarife paket anlaşması dışında ek bir ücretle karşılaşmazsınız. Bu avantajların yanı sıra farklı Türk Telekom Yaz Sezonu Web Avantajları da aşağıdaki gibidir:

 • 2, 3 ve 6 aylık web paketi anlaşma seçenekleri
 • Web tarife paket anlaşmanıza ek ücret yok
 • Ücretsiz Premium Muud aboneliği ile her ay 1.000 şarkı dinleyin
 • 1000’lerce Türk Telekom ücretsiz WiFi noktasına sınırsız giriş
 • ücretsiz bağlantı fiyatı264₺
 • Pazarlama kampanyasına katılmak için sınırsız alternatif

Ayrıca kampanya kapsamında FTTH(Fiber Altyapı) olarak 2 veya 3 aylık indirimli modem seçeneklerinden yararlanabilir, tatiliniz veya seyahatiniz boyunca hızlı internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web’e Nasıl Başvurulur?

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Başvuruları“Yeni Türk Telekom Yaz Sezonu Web Alıcısı” ve“Mevcut Türk Telekom Yaz Sezonu Web Alıcısı” olmak üzere iki farklı şekilde yapılmaktadır. Yeni veya Mevcut Türk Telekom Yaz Sezonu Web Alıcısı olarak ikiye ayrılması, program boyunca talep edilen tamamen farklı bilgilerin bir sonucudur. Türk Telekom Yaz Sezonu Web hizmetinizi çevrimiçi hale getirmenin bir yolu olarak, gözlemlemeniz gereken adımlar aşağıdaki gibidir:

Eğer yeni bir Türk Telekom Yaz Sezonu Web Alıcısıysanız:

 • Tarayıcınızı kullanarak Türk Telekom Resmi Web Sitesine gidin.
 • “Yeni Abonelik Hizmeti” bölümüne doğru ilerleyin.
 • “Cep Telefonu” etiketli bölüme cep telefonu numaranızı yazın
 • “2. İletişim Numarası” etiketli kısma, size ulaşabilecek bir tanıdığınızın numarasını yazın.
 • “Güvenlik Kodu” bölümünü eksiksiz ve uygun şekilde doldurduktan sonra“Gönder” düğmesine basın.

Mevcut bir Türk Telekom Yaz Sezonu Web Alıcısı iseniz:

 • Tarayıcınız aracılığıyla Türk Telekom Resmi Web Sitesine giriş yapın.
 • “Paket Değişikliği veya Pazarlama Kampanyası Katılım İşlemleri” bölümüne ilerleyin.
 • “Cep Telefonu” etiketli bölüme cep telefonu numaranızı girin.
 • “Güvenlik Kodu” bölümünü eksiksiz ve uygun şekilde doldurduktan sonra“Gönder” düğmesine tıklayın.

Yeni Türk Telekom Yaz sezonu Web müşterilerinin web türünü doldurmaları gerekmektedir. Bununla birlikte, mevcut Türk Telekom Yaz Sezonu Web müşterileri de“444 1 444” numaralı Türk Telekom Alıcı Şirketleri’ne bağlanarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Paket Ücretleri 2023

Türk Telekom Yaz Sezonu Web, bağlanma sorunu olmadığı için sabit konut web’e göre biraz daha maliyetlidir. Yine de Fiber altyapısı ve 100 Mbps’ye varan hız seçenekleri ile paranızın karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlar. Ücretsiz Premium Muud aboneliği ve bağlantı ücreti olmaması size ekstra avantajlı kullanım sağlıyor. İşte 2023 yılı için yüksek hızlı kotasız Pazarlama kampanyası ile 2023 yılı için Türk Telekom Yaz Sezonu Web Paket Ücretleri ve Kullanım Süreleri;

Paket Özellikleri Paket Fiyat
16 Mbps Yaz sezonu Web 2 Ay 206,90₺
3 Ay 300,90₺
6 Ay564,90₺
24 Mbps Hiper Web 2 Ay 228,90₺
3 Ay 333,90₺
24 Mbps Fiber Web 2 Ay 262,90₺
3 Ay 384,90₺
35 Mbps Hiper Web 2 Ay 298,90₺
3 Ay 438,90₺
35 Mbps Fiber Web 2 Ay 322,90₺
3 Ay 474,90₺
50 Mbps Hiper Web 2 Ay 308,90₺
3 Ay 453,90₺
50 Mbps Fiber Web 2 Ay 332,90₺
3 Ay 489,90₺
100 Mbps Fiber Web 2 Ay 320,90₺
3 Ay 477,90₺
Türk Telekom Yaz Sezonu Web Ücretleri

NOT: Paket anlaşma ücretleri bölümündeki ücretler tam kullanım ücretleridir. Aylık fatura bedelini hesaplamak isterseniz, paket anlaşma bedelini ay sayısına bölebilirsiniz(Örn: 6 Ay 564,90₺ 16Mbps paket anlaşma aylık 564,90/6 = 94,15₺)

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Modem Maliyetleri 2023

Türk Telekom Yaz sezonu Web pazarlama kampanyasından en iyi şekilde yararlanarak elde ettiğiniz web hizmetini kullanmak için bir Modem’e ihtiyacınız var. Modemler, web bilgilerini Türk Telekom sunucularından dizüstü bilgisayarınıza veya cep telefonunuza aktaran birimlerdir. Türk Telekom Yaz Sezonu Web paket anlaşması satın alsanız bile“Yüksek Etkili Fiber Modem” olmadan web hizmetinden yararlanamazsınız. 6 aya kadar kullanım aralığı ile Türk Telekom Yaz Sezonu Web Modem Ücretleri 2023 yılı için aşağıdaki gibidir;

Modem Türü Modem Adanmışlık Aralığı Vergiler Dahil Aylık Fiyat Modem Gerçek Değer Pazarlama kampanyasında kullanılan düşük maliyetli miktar
Son derece etkili Fiber Modem 2 ay 96,00₺ 250,00₺ 58,00₺
Son derece etkili Fiber Modem 3 Ay 64,00₺ 250,00₺ 58,00₺
Son derece etkili Fiber Modem 6 ay 32,00₺ 250,00₺ 58,00₺
Türk Telekom Yaz Sezonu Web Modem Ücretleri

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Fatura Bedeli Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Yaz sezonu Web hizmetinizde fatura ödemelerinizi bazı yöntemlerle de yapabilirsiniz. Herhangi bir ücret bedeli ödemeyeceğiniz ücret stratejilerini aşağıdaki gibi kayıt altına alacağız ve isterseniz otomatik ücret talimatı vererek faturalarınızın kesildiği gün ödenmesini sağlayabilirsiniz:

 • “444 1 444” numaralı telefonu arayarak Türk Telekom Alıcı Şirketleri ile Kart Ücreti
 • Türk Telekom Mağazalarında Para Ücreti
 • Kullandığınız finans kuruluşunun hücre programı aracılığıyla Kredi Kartı veya Banka Kartı Ücreti
 • Türk Telekom On-line İşlemler programı aracılığıyla Kart Ücreti

Banka kartı veya banka kartı ileödenen faturalarınızın“Fatura Ödendi” bilgisi, en geç 1 saat içinde e-posta veya kısa mesaj yoluyla size iletilir.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Taahhütnamesi Nedir?

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Taahhütnamesi, hem Türk Telekom’un hem de sizin haklarınızı koruyan bir belgedir. Taahhütname kapsamında hizmet kalitesinden hizmet bedeline kadar taahhütlerini yerine getirmek zorunda olan Türk Telekom ile taahhütname kapsamındaki ücretleri ödemekle yükümlü olan siz arasında imzalanan bu belge, taahhütname süresi sonuna kadar geçerliliğini sürdürür. 5 sayfalık Türk Telekom Yaz Sezonu Web Taahhütnamesi’ni değerlendirmek isterseniz:

 • Türk Telekom Resmi Web Sitesi‘ne gidin.
 • “Evraklar” sekmesinden“Türk Telekom Yaz Sezonu Web Taahhütnamesi” bölümüne ilerleyin.
 • Ekranın sağ üst köşesindeki“İNDİR” düğmesine basarak PDF dosyasını edinin.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Cayma Bedeli Ne Kadar?

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Cayma Bedeli, hizmet aldığınız paket anlaşmasının taahhüt aralığına ve fiyatına göre değişiklik göstermektedir. Başlangıçta taahhüt aralığınızın üzerinde olan taahhüt bedeli, taahhüt aralığınızın en üstüne çıktıkça azalır.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Cayma Bedelinizin ne kadar olduğunu öğrenmek isterseniz Türk Telekom Alıcı Şirketlerini arayabilir veya Türk Telekom İletişim Tesislerine gidebilirsiniz.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Dondurma Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Yaz Sezonu Web’inizi yıllık olarak 180 günü aşmayan bir süre için dondurabilirsiniz. Yılda birden fazla dondurma işlemi yapamazsınız ve web dondurma aralığınız boyunca aylık 7₺ ödemeye devam edersiniz. bu 7₺ modem fiyatıdır ve dondurma işlemi ne olursa olsun faturanıza yansıtılır.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Dondurma işleminiz için“444 1 444” numaralı telefondan Türk Telekom Alıcı Şirketleri’ne bağlanabilir ve talebiniz üzerine 24 saat içinde dondurma işleminin gerçekleştiğinden emin olabilirsiniz. Web dondurma sürenizin sonuna ulaştığınızda, web’inizin mekanik olarak açılacağını ve faturalandırmanın yeniden başlayacağını lütfen unutmayın.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Nasıl Uzatılır?

Türk Telekom Yazlık Web paket anlaşmanızın bitiş tarihi yaklaşıyorsa, hizmet kesintisi yaşamamak ve yeniden başvuru işlemleriyle uğraşmamak için Türk Telekom Yazlık Web Uzatma işlemini yapmak istersiniz. Türk Telekom Yaz Sezonu Web hizmetinizi“444 1 444” numaralı Türk Telekom Alıcı Şirketleri’ni arayarak veya Türk Telekom Mağazaları’nı ziyaret ederek uzatabilirsiniz.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web paketi anlaşmanızın yenileneceği uzatma işleminden sonra da hizmet bedelinde değişiklikler olabilir. Yaz Sezonu Web’inizi uzatmadan önce pazarlama kampanyası paket anlaşması fiyatında herhangi bir değişiklik olup olmayacağını sormayı unutmayın.

Türk Telekom Yazlık Web Nasıl İptal Edilir?

Türk Telekom Yazlık Web’inizi iptal etmek istiyorsanız, size en yakın Türk Telekom İletişim Merkezi’ne giderek“Türk Telekom Yazlık Web İptal Formu “nu doldurmanız gerekmektedir. Taahhütnamede belirtildiği gibi, Türk Telekom Yazlık Web’inizin erken sonlandırılması durumunda bazı ceza miktarları ortaya çıkabilir.

Bu ceza tutarı Türk Telekom Yaz Sezonu Web Cayma Bedeli olarak faturalandırılır ve iptal işlemi gerçekleştikten sonraki ay size gönderilir. Türk Telekom Yaz Sezonu Web Cayma Bedelini ödediğinizde, Türk Telekom ile aranızdaki yetkili süreç sona erer.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Hakkında Nasıl Şikayet Edilir?

Türk Telekom web işaret gücü veya yaz sezonu web bağlantınızla ilgili bir sorun yaşadığınızda, Türk Telekom İsim Merkezi’nden yardım alabilir veya çevrimiçi bir Türk Telekom Arıza Belgesi oluşturabilirsiniz. Burada, Türk Telekom Name Heart’ı aramadan veya çevrimiçi bir arıza belgesi bırakmadan önce incelemenizi önerdiğimiz bazı faktörler listelenmiştir:

 • Elektrik enerjinizin kesilmesi nedeniyle web bağlantınızı kaybetmiş olabilirsiniz.
 • Evinizde elektrik enerjisi olduğundan emin olun.
 • Modeminizin elektrik enerjisiyle bağlantısı da kesilmiş olabilir.
 • Modem adaptörünün prize bağlı olup olmadığını test edin.

Son olarak; modeminizin arkasındaki“Açma-Kapama” düğmesi “Kapalı” konumda da olabilir,“Açık” konuma getirerek yeniden bağlamaya çalışın. Eğer bu adımlarla sorunu çözemezseniz Türk Telekom Name Heart’tan yardım alabilirsiniz.

Tarafından yayınlandı
APHEX

Yakın zamanda paylaşılanlar

Türkiye de Açık Bahis Siteleri 2023

Türk bahis severler Türkiye de açık bahis siteleri üzerinden bahislerini rahatlıkla ve güvenli bir şekilde…

31 Aralık 2023

Ücretsiz Bahis Siteleri 2023

Ücretsiz bahis siteleri, her kullanıcının ilgisini çeken bir ayrıcalıktır. Bu siteler, kullanıcılarına ücretsiz üyelik ve…

30 Aralık 2023

Bonusu Olan Bahis Siteleri 2023

Bonusu olan bahis siteleri ile yatırımlarınızı daha verimli değerlendirebilirsiniz. Çünkü bonus sunan firmalar genellikle bu…

29 Aralık 2023

Ptt Havale Kabul Eden Bahis Siteleri 2023

Ptt havale kabul eden bahis siteleri, bahis sitelerinde kazanç sağlamak isteyen kullanıcılar için oldukça makul…

27 Aralık 2023

Kredi Kartı ile Para Yatırılan Bahis Siteleri 2023

Kredi kartı ile para yatırılan bahis siteleri sizlere ödemelerde kolaylık sağlamaktadır. Bu tür sitelerin hizmetlerinden…

26 Aralık 2023

Kredi Kartıyla Bahis Oynanan Siteler 2023

Kredi kartıyla bahis oynanan siteler bir para yatırma veya çekme işlemi yapmadan önce her sitenin…

25 Aralık 2023

Bu site çerezleri kullanmaktadır.