MARKABONUSGİRİS
5000TL
5000TL
3000TL
5050TL
4000TL
1500TL
4000TL
5000TL
2000TL
6500TL
8000TL
3000TL
Kategoriler: Blog

Türk Telekom Mobil Wifi: Taşınabilir İnternet Paketleri 2023

Türk Telekom Taşınır Ev Web, 4.5G kalitesinde hizmet veren ve hücresel Wi-Fi özelliğine sahip modemler ile interneti evinize taşıyan bir web servisidir. 2023 yılı için Türk Telekom Hücresel Wi-Fi ile wi-fi konut web hizmeti alacak, dizi ve filmlerinizi yüksek hızlarda ve donma sorunu yaşamadan izleyebileceksiniz. Bunun yanı sıra, Türk Telekom Hareketli Ev Web ile tanışmak istediğinizde, size tamamen farklı 2 paket seçeneği sunulabilir.

Bu ev web paketlerinden biri modemli, diğeri ise modemsiz olarak hizmet veriyor. Evinizde taşınabilir modeminiz varsa modemsiz paket seçeneklerinden; evinizde taşınabilir modeminiz yoksa modemli paket seçeneklerinden yararlanarak daha fazla ücret ödemeden faydalanabilirsiniz. Türk Telekom Taşınılabilir Ev Web hakkında daha fazla bilgi için yazımızı okumaya devam edebilir ve sizin için en uygun paket seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Hareketli Wi-Fi Kampanyaları 2023

Türk Telekom Cepten Wi-Fi Ev Web Paketleri 4.5G hızında hizmet sunarken, sınırsız giriş için 2 farklı Cepten Wi-Fi Ev Web seçeneği sunuyor. Ev ağınızda hizmet almaya başlamadan önce 19₺ ‘den başlayan tarife paketlerinden faydalanmaya başlayabilir ve en kapsamlı paket fırsatı için 154₺ ‘ye kadar çıkabilirsiniz. Türk Telekom Hareketli Wi-Fi 2023 Pazarlama kampanyası başlıkları ve detayları aşağıda listelenmiştir:

Türk Telekom Evimde Cepte Wi-Fi Tarife Paketleri 2023

24 Ay Taahhütlü ve Taahhütsüz paket seçenekleri bulunan Türk Telekom Evimde Mobil Wi-Fi Tarife Paketi, Türk Telekom tarafından sunulan faturalı bir tarife paketidir. Evimde Cepte Wi-Fi bağlantısı için işlemler Türk Telekom Mağazalarından yapılır ve bu tarife için web kısıtlaması bittiğinde ekstra bilgi paketleri satın alınabilir. Türk Telekom Evimde Cepte Wi-Fi Tarife Paketi 2023 değer detaylarına göz atalım:

Cepten Wi-Fi Paket Başlığı Hücre Wi-Fi Bilgi Verileri Hücre Wi-Fi Bağlantı Hücre Wi-Fi Adanmış Hücre Wi-Fi Adanmışlık Yok
10 evimde 10GB Web 4.5G 19.yirmi Dört Ay için 00₺/Ay 29,00₺ / Ay
evimde 20 20GB Web 4.5G 24 Ay
29,00₺ / Ay
39,00₺ / Ay
evimde 50 50GB Web 4.5G 24 Ay
64,00₺ / Ay
84,00₺ / Ay
evimde 100 100GB Web 4.5G 24 Ay
135,00₺ / Ay
165,00₺ / Ay
10 modem ile evimde 10GB Web 4.5G 24 Ay
46,00₺ / Ay
49.00₺ / Ay
20 modem ile evimde 20GB Web 4.5G 24 Ay
60,00₺ / Ay
63,00₺ / Ay
50 modem ile evimde 50GB Web 4.5G 24 Ay
99,00₺ / Ay
102,00₺ / Ay
100 modem ile evimde 100GB Web 4.5G 24 Ay 154,00₺ / Ay 167,00₺ / Ay
Türk Telekom Evimde Mobil Wi-Fi Tarife Paketleri

Türk Telekom Kullandıkça Öde Cepten Wi-Fi Tarife Paketleri 2023

Türk Telekom Kullandıkça Öde Taşınabilir Wi-Fi Tarifesi, 180 güne kadar kullanım ve 50GB internet kısıtlaması ile sadece bir kısa mesaj ile satın alınabilir. Süresi dolan tarife paketi anlaşmanız üzerinden yeniden satın alacağınız Türk Telekom Kullandıkça Öde Taşınabilir Wi-Fi Tarifesi 2023 Paketleri aşağıdaki gibidir:

Cepten Wi-Fi Paket Başlığı Hücre Wi-Fi Paket Dönemi Hücre Wi-Fi Paket İçeriği Hücre Wi-Fi Paket Ödeme Hücre Wi-Fi Paket Alma
Hücre 20 30 Gün 20GB 59₺ / Ay “MOBIL 20GB” yazıp“5555“e gönderin.
Mobil 30 90 Gün 30GB 79₺ / Ay “MOBIL 30GB” yazıp“5555“e gönderin.
Hücre 50 180 Gün 50GB 109₺ / Ay “MOBIL 50GB” yazıp“5555“e gönderin.
Türk Telekom Kullandıkça Öde Cepten Wi-Fi Tarife Paketleri

Türk Telekom Hareketli Web’e Nasıl Başvurulur?

Türk Telekom Hareketli Web, 4.5G hızında ve kablosuz olarak internet bağlantısı sunan tarife paketlerine sahip bir hizmettir. Tamamen farklı hız seçenekleri ve tamamen farklı taahhüt süreleri olan Türk Telekom Hareketli Web Paketlerine 3 farklı şekilde başvurabilir ve 48 saat içinde hizmet almaya başlayabilirsiniz. Hizmet alma sürecinizde kullanmanız gereken cihaz stratejileri ve gerekli evraklar aşağıdaki gibidir:

 • İsterseniz, Türk Telekom İletişim Tesisleri’ne gidebilir ve onaylanmış özel kişi ile hizmetinizi sunabilirsiniz,
 • İsterseniz, Türk Telekom Alıcı Danışmanı ile cep telefonundan iletişime geçebilirsiniz,
 • Ayrıca Türk Telekom’un Resmi Web sitesindeki On-line Hizmet Tipini doldurabilir ve hizmet sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

Gerekli Evraklar:

 • T.C. Kimlik Kartı veya Nüfus Cüzdanı
 • Türk Telekom Taşınır Web için başvuru sahibinin kimliği dahilinde herhangi bir sabitlenmiş fatura
 • Şirket fonksiyonları için hukuk uzmanının enerjisi

Türk Telekom Hareketli Web Kota Sorgulama Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Cepten Wi-Fi Tarifelerinden birini kullanan müşterilerin kullanabileceği bu kota sorgulama türü ile kotanızı aşmanızı engelleyebilir ve fazla ödemelerin size yansıtılmasını engelleyebilirsiniz. Türk Telekom müşterileri için web kota sürecinin ücretsiz olduğu servisten alacağınız hizmet aşağıdaki gibidir:

Cep Wi-Fi Paket Başlığı Hücre Wi-Fi Kota Sorgulama Hücre Wi-Fi Paket İptali
Hücre 20 “KALAN MOBİL 20GB“ı“5555“e gönderin. “IPTAL MOBIL 20GB“ı“5555“e gönderin.
Hücre 30 “KALAN MOBİL 30GB“ı“5555“e gönderin. “IPTAL MOBIL 20GB“ı“5555“e gönderin.
Hücre 50 “KALAN MOBİL 50GB“ı“5555“e gönderin. IPTAL MOBIL 20GB” yazıp“5555“e gönderin.
Türk Telekom Web Kota Sorgulama ve Paket İptali

Türk Telekom Hücre Altyapısı Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Cep Wi-Fi hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey, bulunduğunuz yerde Türk Telekom altyapısının olup olmadığını sorgulamaktır. Türk Telekom Cep Wi-Fi Tarifelerini satın alsanız bile, altyapı yoksa web hizmeti alamazsınız. Dilerseniz Türk Telekom Taşınılabilir Wi-Fi için altyapı sorgulaması yapabilirsiniz,

 • Türk Telekom Koruma Haritasıweb sitesine girip en üst panelde karşınıza çıkan seçeneklerden“Web Altyapısı“nı seçerek listeyi görüntüleyebilirsiniz.
 • Ardından ekranınızın sol tarafında sizden istenen “İl, İlçe, Mahalle, Yol/Yol, Dış ve İç Kapı No” bilgilerini “EKSİKSİZ VEDOĞRU” olarak doldurun.
 • Bilgilerinizi girdikten sonra“Altyapı Sorgulama” butonuna basınız ve bekleyiniz.
 • Eğer karşınızda resimde gördüğünüz gibi Türk Telekom ikonu belirirse, bulunduğunuz yerde Türk Telekom Altyapısı’nın mevcut olduğunu gösterir.

Türk Telekom Hareketli Web Para Çekme Ödemesi Ne Kadar?

Türk Telekom Hareketli Web Paketleri genellikle aşırı bir bağlılık aralığına sahip olmaz, ancak işler beklediğiniz gibi gitmeyebilir ve muhtemelen Cep Wi-Fi hizmetinizi iptal etmek isteyebilirsiniz. Türk Telekom Hareketli Web sağlayıcılarında normal bir Cayma Ödemesi diye bir şey olmamasına rağmen, kullandığınız tarife paketi anlaşmasından kalan bağlılık aralığına ve sahip olduğunuz tarife paketi anlaşmasına göre değişir. Türk Telekom Hareketli Web Cayma Bedelinizi“444 1 444” numaralı telefonu arayarak veya Türk Telekom Mağazalarını ziyaret ederek yakından öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Hareketli Wi-Fi Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Hareketli Wi-Fi hizmeti için her ay ortak fatura ödemesi yapmanız gerekmektedir. Ödemelerinizde gecikme olması durumunda hizmetinizde kesintiler ile karşılaşmanız ve 31₺ kapama-açma bedeli ödemek zorunda kalmanız olasıdır. Bu tür olumsuzluklardan uzak durmak için sonraki seçenekleri kullanarak paranızı yatırabilirsiniz:

 • İsterseniz, kullandığınız finans kuruluşunun cep telefonu programına girebilir ve ardından“Fatura Bedeli” sekmesinden faturanızı ödeyebilirsiniz,
 • İsterseniz, Türk Telekom Resmi Web sitesini kullanmalısınız,
 • İsterseniz Türk Telekom Mağazalarına da gidebilirsiniz,
 • Banka veya kredi kartınızla otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz.

Türk Telekom Cep Wi-Fi Arayüz Şifresi Nedir?

Türk Telekom Cep Wi-Fi müşterisi olmanız durumunda modem kurulumlarınız Türk Telekom Hizmet Grupları tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Hücresel Wi-Fi kurulumunuz sırasında sistem rutin olarak bir arayüz şifresi atar. Bu arayüzü değiştirerek web güvenliğinizi garanti altına almanız gerekir.

Rutin olarak atanan Arayüz Şifresi:“turktelekom“. Arayüz şifrenizi hem Türk Telekom Alıcı Hizmetlerini arayarak hem de Türk Telekom Arayüzünü kullanarak değiştirebilirsiniz.

Türk Telekom Cep Wi-Fi Ekstra Web Paketi Nasıl Satın Alınır?

Türk Telekom Cepte Wi-Fi Tarife Paketi dahilinde kullanmanız gereken web biterse, Cepte Wi-Fi Ekstra Paketlerini kullanarak 10GB Ekstra Web satın almalısınız.

Ayrıca, ilave web paketi alımlarınızda herhangi bir kısıtlama bulunmamakta olup, aynı zaman aralığında birden fazla alım yapabilirsiniz. Ekstra Web Paketi satın alımlarının yalnızca tek bir paket anlaşması olanağı olan 10GB paket anlaşması üzerinden yapılabileceğini lütfen unutmayın. Ekstra Web Paketi satın almak için:

 • Cep telefonunuzdan“MOBIL EK” yazarak “5555“e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Cep telefonunuza gelen bildirim mesajından hemen sonra ek web paketi anlaşmanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Cep Wi-Fi’nin pil kapasitesi nedir?

Türk Telekom Cep Wi-Fi, içindeki batarya ile 8 saate kadar çalışır. Pil gücünün bitmesi durumunda, modeminizle birlikte ücretsiz olarak gelen şarj cihazını kullanarak pilinizi doldurabilirsiniz. Bataryanızın zamanla bozulması durumunda Türk Telekom Mağazalarına giderek yeni bir modem satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Cep Wi-Fi Nasıl Dondurulur?

Türk Telekom Cep Wi-Fi aboneliğinizi dondurmak isterseniz, 1 12 ay içerisinde 90 gün boyunca ve 31₺ kapama-açma ücreti ödeyerek aboneliğinizi dondurabilirsiniz. 90 günlük dondurulmuş Türk Telekom Cep Wi-Fi aboneliğinizin 90 günün sonunda rutin olarak açılacağını ve faturalandırılacağını unutmayın. Türk Telekom Hareketli Wi-Fi dondurma işlemi:

 • İsterseniz, Türk Telekom Alıcı Hizmetlerini arayabilirsiniz
 • Ya da Türk Telekom İletişim Merkezi’ne gidebilirsiniz.

Tahsisli paket anlaşma olanağını kullanıyorsanız, hizmetinizi dondurduğunuz süreler genellikle tahsis aralığından düşülmez. Örneğin, 24 ay taahhütlü bir hizmet kullanıyorsanız, taahhüt aralığına 3 ay ekleyebilir ve bunu 27 ay olarak düşünebilirsiniz.

Türk Telekom Cep Wi-Fi Işığı Alt Tarafta Açılmıyor

Türk Telekom Cep Wi-Fi’den web hizmeti alabilmeniz için modeminizin doğru çalışması gerekmektedir. Hücresel Wi-Fi’de ışıklar genellikle yanmıyorsa, web hizmeti alamadığınız ve işinizin kesintiye uğradığı anlamına gelir. Hücresel Wi-Fi’nizin güneş ışığı yanmadığında sonraki seçenekleri deneyerek sorunu ortadan kaldırabilirsiniz:

 • Hücresel Wi-Fi, pil enerjisiyle çalışan bir tür modemdir. Modemin pili biterse, ışığınız etkinleşmeyecektir. Modeminizle birlikte ücretsiz olarak verilen şarj cihazı ile Cell Wi-Fi’nin pilini şarj edin.
 • Hücresel Wi-Fi’deki toplulukla ilgili bir sorun varsa, ışıklar da etkinleşmeyebilir. Sorunu ortadan kaldırmak için, cihazınıza takılı SIM Kartın doğru takılıp takılmadığını test edin.
 • Türk Telekom Cepte Wi-Fi Tarife Paketinizdeki kullanım haklarınız sona erdiğinde ışıklar etkinleşmeyebilir. Tarife paketi anlaşmanızda kota sorgulaması yaparak kullanım kısıtınız olup olmadığını öğrenin. Kotanızın bitmesi durumunda, diğer web seçeneklerinden en iyi şekilde yararlanın.

Yine de sorunu çözemezseniz, Türk Telekom Alıcı Hizmetlerini arayabilir ve sorunu çözmek için yardım isteyebilirsiniz.

Türk Telekom Taşınabilir Wi-Fi Açılmıyor

Türk Telekom Taşınabilir Wi-Fi’nin etkinleşmemesinin 2 nedeni vardır. Birincisi, modemin pilinin bitmiş olmasıdır. Modeminizi modemin şarj aleti ile şarj etmeyi deneyebilirsiniz. Eğer sorun bataryadan kaynaklanmıyorsa, teknik bir arıza olduğunu söyleyebiliriz. Türk Telekom teknik arızalarında, cihazınızın garanti kapsamından çıkmaması için modeminizi kendiniz açmaya veya onarmaya çalışmamanız çok önemlidir. Teknik yardım için Türk Telekom İsim Merkezi’ni aramanızı öneririz.

Tarafından yayınlandı
APHEX

Yakın zamanda paylaşılanlar

Türkiye de Açık Bahis Siteleri 2023

Türk bahis severler Türkiye de açık bahis siteleri üzerinden bahislerini rahatlıkla ve güvenli bir şekilde…

31 Aralık 2023

Ücretsiz Bahis Siteleri 2023

Ücretsiz bahis siteleri, her kullanıcının ilgisini çeken bir ayrıcalıktır. Bu siteler, kullanıcılarına ücretsiz üyelik ve…

30 Aralık 2023

Bonusu Olan Bahis Siteleri 2023

Bonusu olan bahis siteleri ile yatırımlarınızı daha verimli değerlendirebilirsiniz. Çünkü bonus sunan firmalar genellikle bu…

29 Aralık 2023

Ptt Havale Kabul Eden Bahis Siteleri 2023

Ptt havale kabul eden bahis siteleri, bahis sitelerinde kazanç sağlamak isteyen kullanıcılar için oldukça makul…

27 Aralık 2023

Kredi Kartı ile Para Yatırılan Bahis Siteleri 2023

Kredi kartı ile para yatırılan bahis siteleri sizlere ödemelerde kolaylık sağlamaktadır. Bu tür sitelerin hizmetlerinden…

26 Aralık 2023

Kredi Kartıyla Bahis Oynanan Siteler 2023

Kredi kartıyla bahis oynanan siteler bir para yatırma veya çekme işlemi yapmadan önce her sitenin…

25 Aralık 2023

Bu site çerezleri kullanmaktadır.