MARKABONUSGİRİS
5000TL
5000TL
3000TL
5050TL
4000TL
1500TL
4000TL
5000TL
2000TL
6500TL
8000TL
3000TL
Kategoriler: Blog

Faturasız Hat Fiyatları (Yeni Fiyatlar) Nisan 2023

şu anda 2023faturali ve kullandikça öde hat ücretleri̇ hakkinda derledi̇ği̇mi̇z bi̇lgi̇ler bu metni̇n ana konusudur. Kendiniz için en uygun operatörü seçerek avantajlı paketlerin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Yeni faturalı hat ücretleri Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom fark etmeksizin yeni bir hat almak isteyen herkesin ilgisini çekmektedir. Bu ücretler yıllık olarak güncellenmektedir ve 2023 yılı için geçerli olan ücretler operatörlere göre farklılık gösterebilir.

Vodafone Faturalı, Kullandıkça Öde Hat Ücretleri 2023

On-line ve gülümseten seçenekler sunan Vodafone, yepyeni bir hat satın alması gereken birçok kişi için avantajlı kampanyalar sağlıyor. Vodafone faturalı hatlar abonelerine ücretsiz olarak sunulmaktadır. Seçilecek tarife ödemesi doğrultusunda aylık ödeme yapabileceğiniz faturalı hatlara yalnızca siz sahip olabilirsiniz.

 • Başlangıç olarak, yeni kullandıkça öde türlerini denemek için, Vodafone kullandıkça öde hat maliyetleri 2023 için 95 TL ile 120 TL arasında belirlenmiştir.
 • Bu yeni hatta sahip olmak için operatörün web sitesi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Yeni bir hat al kısmına tıklayarak ve miktarı seçerek, zorunlu veriler girilir ve ardından müşteri danışmanı ilgili kişiye geri döner. Kararın amacı bir randevu almaktır ve sim kart ilgili kişinin adresine teslim edilir.

 • Kişi web sitesindeki bölgede ikamet ediyorsa, yepyeni sim kart 24 saat içinde teslim edilebilir
 • Farklı bölgelerde bulunanlar için yol 2 ila 4 gün arasında teslim edilir.

Yol elde edilir edilmez, kullanıma açılması ortalama bir gün sürer. Vodafone dijital üzerinden yapılan yepyeni hat fonksiyonları için herhangi bir ücret alınmaz ve yol kişiye ücretsiz olarak teslim edilir.

Vodafone Yeni Hat Kampanyaları Nedir?

Önce Vodafone’lu sonra CEPTETEB’li olanlar ödemelerini 1 12 ay boyunca %20 daha az öderler. Vodafone yeni hat kampanyaları içinde en çok rağbet gören Uyumlu Genç 7 Tarifesi; otuz günde 29 TL’ye 750 dakika, 250 sms, 7+2 GB web paketi içeriyor. Üstelik ilk ay 10 GB internet de ücretsiz! Vodafone TV Eğlence Paketi ücretsiz olabilir. En iyi yanlarından biri de kalan kullanım haklarınızın bir sonraki aya devredecek olması. Farklı Vodafone yeni hat kampanyaları aşağıdaki gibidir;

i̇lk Ay 20 GB Ücretsiz Web: Hattını Vodafone’a geçiren aboneler için yasaldır. Mor ve Uygun tarifeler ile 1 ay boyunca geçerli 20 GB Vodafone hediye web sağlar. Bu kampanyadan yararlanmak için hattınızı Vodafone faturalıya taşımanız yeterli olacaktır.

WhatsApp Sınırsız Mesajlaşma ve Görüntülü Sohbet: 4.5G ile faturalı hatlar 1 ay boyunca WhatsApp’ta sınırsız mesajlaşma ve görüntülü görüşme yapabilecek ve 1 hafta boyunca kullandıkça öde tarifesine geçebilecek! Vodafone Yanımda yazılımına giriş yapabilir ve bu avantajdan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Kullandıkça Öde Hat Ücretleri 2023

Geniş bir kişi kitlesine sahip olanTurkcell kullandıkça öde hat ücretleri, 2023 yılı için farklı operatörlere kıyasla çok az artırılmıştır. Buna göre değer aralığı 150 TL ‘ye kadar çıkmakta ve bu miktar satıcılara göre değişebilmektedir. Turkcell satıcıları, kullandıkça öde hat brüt satışları için kendi ücretlerini ve kampanyalarını belirleyebilirler.

Turkcell Kullandıkça Öde Hat Paketleri 2023

Turkcell Sponsorlu Hat; Turkcell faturalı hattı olan ve kullandıkça öde hattı almak isteyen aboneler faturalı hatlarına sponsor olarak yolun açılış vergilerini alabilirler. Vergiler faturalı hattan aydan aya tahsil edilir. Turkcell, yeni müşterilerine özel kullandıkça öde hat kampanyaları sunmaktadır;

 • Tatilci tanışma paketi
 • Bol GB tanıtım seti pazarlama kampanyası
 • Sponsorlu hat
 • Özel alternatif pazarlama kampanyası
 • Hadi, hadi
 • Lifecell hoş geldiniz pazarlama kampanyası
 • Gençlik yardımı 6 GB
 • Hoş geldiniz 4 GB

Buna karşılık gelen tamamen farklı kampanyalar sağlar. Bunlardan herhangi birini kullanmak amacıyla, bir hat için kullanmak çok önemlidir.

Turkcell Kullandıkça Öde Hat Kullanımı

 1. Turkcell kullandıkça öde hat fonksiyonları Turkcell web sitesi üzerinden ve Turkcell iletişim merkezlerinden kimlik kartınız ile birlikte yapılabilmektedir.
 2. Web üzerinden yenilenecek hat fonksiyonlarında ilk olarak şekle girilir.

Bu türde önce numara seçimi yapılır ve bu kısımda numaranın tamamını söylemeliyim, son 4 hanesine göre numarayı söylemeliyim, istemiyorum, rastgele söyle gibi seçenekler bulunur.

 • Ekrandaki birçok sayıdan birini seçin ve ardından paket seçimi bölümüne gidin.
 • Yeni hat talebi, ekrandaki talimatlar takip edilerek gerçekleştirilir.
 • Yepyeni hat ilgili adrese teslim edilebilir.

Ayrıca Turkcell tarafından yapılan yeni hat pazarlama kampanyası kapsamında kişiye ilk 4 ay boyunca her ay 2 GB hediye internet verilir, toplamda 8 GB’a ulaşıyor.

Türk Telekom Kullandıkça Öde Hat Ücretleri 2023

Türk Telekom’un mevcut hat sahiplerine yönelik kampanyalarının yanı sıra yeni abonelere yönelik kampanyaları da bulunuyor. Türk Telekom’un en çok internet sunan pazarlama kampanyası olan Petek Tarifesi, yeni aboneler tarafından en çok tercih edilen tarifedir. Türk Telekom Petek Tarife’yi kullanan aboneler 5 GB hediye internet kazanıyor. Aşağıda 2023 yılı için mevcut Türk Telekom kullandıkça öde yeni hat ücretleri yer almaktadır;

 • Türk Telekom yeni bir hat almak istediğinde 2023 yılı için hat bedellerinin 90 TL ile 100 TL arasında değiştiği görülmektedir.
 • Genellikle ödenen bu miktarın 5 lirası yolda stabilite olarak yükleniyor.
 • Yepyeni hat alımlarında ödenen miktarın bir kısmı hat boyunca kullanılmak üzere ayrılıyor. Bu miktar ödenen miktara göre değişkenlik göstermektedir.

Türk Telekom Yeni Hat Kampanyaları Nedir?

4.5G sim oyun kartlarını satıcılardan satın alan Türk Telekom, yeni müşteriler için ücretsiz web sağlıyor. Sim kart alımı gerçekleştikten sonra 4.5G 30GB yazarak 5555 ‘e mesaj gönderilmesi gerekiyor. Ücretsiz web daha sonra abone hattına yüklenir. Bireysel faturalı hat kullanan tüm müşteriler Türk Telekom pazarlama kampanyasına dahil edilebilir.

Ayrıca, bireysel Türk Telekom faturalı hat sahipleri de 1 GB ücretsiz internet kazanacaklardır. Doğanın güvenliği için hazırlanan pazarlama kampanyası kapsamında, Türk Telekom e-faturaya geçen abonelerin, e-posta adreslerini 3008 ‘e kısa mesaj ile göndermeleri durumunda 1 GB hediye web tanımlanıyor. Her abone bu pazarlama kampanyasına yalnızca bir kez dahil olabilir.

Türk Telekom Kullandıkça Öde Hat Hizmeti

Diğer operatörlerde olduğu gibi, Türk Telekom da yeni kullandıkça öde hatları için sadece mağazalardan değil, internet üzerinden de işlem kabul etmektedir.

Türk Telekom cep telefonu hattını kullanmak için Türk Telekom web sitesine gidin ve “Yeni bir hat satın almam gerekiyor” seçeneğine tıklayın.

 • Açılan web sayfasında ad, soyad, başvuru sahibine ulaşılabilecek telefon numarası ve güvenlik kodunu girin ve gönder düğmesine tıklayın.
 • Bilgi gönderildikten sonra Türk Telekom müşteri temsilcileri ilgili numaraya mümkün olan en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Farklı Kullandıkça Öde Sim Kart Ücretleri Ne Kadar ?

Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell kullandıkça öde sim kart ücretleri ile birlikte farklı operatörlerin 2023 yılı yeni hat ücretleri aşağıdaki gibidir;

Operatör Değer
BIMCell 40 TL
Bursasporcell 50 TL
Fenercell 50 TL
Galatasaray Cellular 50 TL
KAFKAFCell 50 TL
Kartalcell 50 TL
Samsuncell 50 TL
Trabzoncell 50 TL
Ugurcell 50 TL
Wirophone 50 TL
Pttcell 50 TL

Özellikle BİMcell, en uygun maliyetli operatör olması nedeniyle her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Detaylı veri için; Bimcell Hat ve Tarife Bedelleri için TIKLA

Operatörler bu ücretleri değiştirme hakkına sahiptir ve en yeni ücretler için operatörün müşteri hizmetleriyle veya bayileriyle iletişime geçmeniz tavsiye edilir. Burada sırasıyla her operatör için müşteri destek numarasını bulabilirsiniz;

Operatör Alıcı Hizmeti
Vodafone 0 (542) 542 00 00
Turkcell 0 (532) 532 00 00
Türk Telekom 444 1 444

Operatörlerden Belirli (VIP) Bir Miktar Alma

Telefon numaralarınızı değiştirmek isterseniz, çok farklı bir yenilikle özel bir altın numaraya sahip olabilirsiniz. Operatörlerden gelen özel numaralarla, herkesten özel bir numaraya sahip olabilir ve kişisel modelinizi yalnızca telefon numaranızla birlikte sunabilirsiniz. VIP numaralarla, telefon numaranızın sonunda memleketiniz veya en sevdiğiniz grubun 12 ayı olabilir. Bu şekilde, özel numaranızla farkındalık yaratabilir ve güzel aramalar yapabilirsiniz.

Turkcell Kişisel Numara Alma

En popüler operatörlerden biri olan Turkcell’den kişisel olmayan bir numara almak mümkün. Turkcell hat ile kendinize tekil bir hat oluşturmak için işlem yapabilirsiniz. Sahibinden gibi hizmetler ile Turkcell’e ait birçok alternatif numara seçeneği bulabilir ve satın alma işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Bireysel Numara Alma

Türk Telekom hizmetinden belirli bir numara almak genellikle mümkündür. Sahibinden ve hepsiburada gibi platformlarda bulabileceğiniz birçok özel numara seçeneğinden biri de taraftar paketleridir. Türk Telekom satıcılarından mümkün olduğunca çok özel numara almak mümkündür.

 • Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde veya Türk Telekom bayilerinden bir hat almanız gerektiğinde, ihtiyacınız olan numarayı belirtebilir ve alabilirsiniz.
 • Satın alma platformlarındaki belirli miktar seçeneklerini kontrol ederek belirli numaralara girmek genellikle mümkündür.

Vodafone Özel Numara Alma

Vodafone’dan kişiselleştirilmiş bir hat almak hayati derecede mümkündür. Bir Vodafone bayisine gidebilir ve kişiselleştirilmiş bir miktar almak için birçok alternatif seçenekten birini seçebilirsiniz.

 • Vodafone satıcılarına gittiğinizde, belirli bir hat almak için çalışanlarla iletişime geçebilirsiniz.
 • Yaklaşık 100 TL daha fazla ödeyerek ihtiyacınız olan telefon numarasına sahip olma şansınız olabilir.

Faturalı veya Kullandıkça Öde Kişisel Miktar Var mı?

Kişiselleştirilmiş miktar seçeneklerinin faturalı ve kullandıkça öde gibi alternatif seçenekleri vardır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bu seçeneklerden birini seçebilir ve size özel bir hat sahibi olabilirsiniz. VIP, yani kişiye özel olacak bir hattın aşağıdaki birçok gereklilikten birini karşılaması yeterli olacaktır; aslında tüm bu gereklilikler kişiye özeldir ve değişiklik gösterebilir.

 • Teslimat tarihi
 • Son iki rakam aynı
 • Araç plakanız
 • Favori grubunuzun 12 aylık temeli
 • Sevdiğiniz birinin doğum tarihini taşır

Bir hattın özel olması için, muhtemelen bu seçeneklerden birini göz önünde bulundurmak yeterli olacaktır.

Tarafından yayınlandı
APHEX

Yakın zamanda paylaşılanlar

Türkiye de Açık Bahis Siteleri 2023

Türk bahis severler Türkiye de açık bahis siteleri üzerinden bahislerini rahatlıkla ve güvenli bir şekilde…

31 Aralık 2023

Ücretsiz Bahis Siteleri 2023

Ücretsiz bahis siteleri, her kullanıcının ilgisini çeken bir ayrıcalıktır. Bu siteler, kullanıcılarına ücretsiz üyelik ve…

30 Aralık 2023

Bonusu Olan Bahis Siteleri 2023

Bonusu olan bahis siteleri ile yatırımlarınızı daha verimli değerlendirebilirsiniz. Çünkü bonus sunan firmalar genellikle bu…

29 Aralık 2023

Ptt Havale Kabul Eden Bahis Siteleri 2023

Ptt havale kabul eden bahis siteleri, bahis sitelerinde kazanç sağlamak isteyen kullanıcılar için oldukça makul…

27 Aralık 2023

Kredi Kartı ile Para Yatırılan Bahis Siteleri 2023

Kredi kartı ile para yatırılan bahis siteleri sizlere ödemelerde kolaylık sağlamaktadır. Bu tür sitelerin hizmetlerinden…

26 Aralık 2023

Kredi Kartıyla Bahis Oynanan Siteler 2023

Kredi kartıyla bahis oynanan siteler bir para yatırma veya çekme işlemi yapmadan önce her sitenin…

25 Aralık 2023

Bu site çerezleri kullanmaktadır.