MARKABONUSGİRİS
5000TL
5000TL
3000TL
5050TL
4000TL
1500TL
4000TL
5000TL
2000TL
6500TL
8000TL
3000TL
Kategoriler: Blog

En İyi Netflix Lise ve Gençlik Dizileri 2023 Popüler Öneriler

Karlı TV koleksiyonları ve filmler dünya çapında tamamen farklı uluslararası konumlar tarafından yapılmaktadır. Netflix izleyicilerinin en sevdiği türler arasında yer alan lise ve gençlik koleksiyonları, aşk, üniversite, korku ve drama gibi tamamen farklı konularla yayınlanıyor. Bu alanda öne çıkan Netflix platformunda birbirinden tamamen farklı koleksiyonlar yayınlanıyor. En etkili Netflix lise ve gençlik koleksiyonu ile kaliteli yapımlara uyum sağlayabilirsiniz.

Stranger Issues

Stranger Issues, şüphesiz birçok kişinin gençlik koleksiyonu durumunda düşündüğü ilk sergilerden biridir. Netflix platformundaki en beğenilen koleksiyonlardan biri olduğuna şüphe yok. 1980 ‘lerde Amerika ‘da geçen koleksiyon, bilim kurgu ve fantezi tarzıyla da dikkat çekiyor. Her şey normal giderken, gizemli bir kadın ortaya çıkıyor ve doğaüstü olaylar yaşanıyor. 2016 yılında piyasaya sürülen koleksiyonun IMDB puanı 8.8.

Cinsel İlişki Eğitimi

Netflix’in yaygın koleksiyonlarından biri olan Intercourse Training, lise ve gençlik stilini konu alan pek çok yapım arasında yer alıyor. Çok sevilen bir koleksiyon olan Intercourse Training, Otis ve Maeve adlı karakterlerin yaşadığı büyüleyici olayları anlatıyor. Laurie Nunn tarafından yönetilen koleksiyonda Asa Butterfield ve Emma Mackey gibi oyuncular yer alıyor. Netflix lezbiyen koleksiyonu yazımıza da göz atabilirsiniz.

Atipik

Birçok gençlik koleksiyonundan biri olan Atypical, hassas ve önemli bir konu ile izleyicilerin dikkatini çekiyor. Otizmle yüzleşen Sam isimli bir karakterin yaşadıklarını konu alıyor. Sosyalleşmek isteyen ancak hastalığı nedeniyle zor zamanlar geçiren karakterin yaşamı komedi ve dram türlerinde anlatılıyor. Robia Rashid’in yönetmen koltuğunda oturduğu koleksiyonda Keir Gilchrist ve Brigette Lundy-Paine gibi isimler rol alıyor.

Benim Bloğumda

Lisede geçen koleksiyonları seven izleyiciler için Netflix’in öne çıkan yapımlarından biri de On MY Block. 4 yakın arkadaşın yeni liselerinde yaşadıkları sorunların üstesinden arkadaşlıklarını kucaklayarak gelmelerini konu alıyor. Sevilen gençlik koleksiyonu Eddie Gonzalez ve Jeremy Haft tarafından yönetiliyor ve Diego Tinoco ve Sierra Capri gibi oyuncular rol alıyor.

Skins

8.netflix’in en beğenilen gençlik koleksiyonlarından biri olan Skins’in başrollerinde Kaya Scodelario, Jack O’connell ve Hannah Murray gibi tanınmış isimler yer alıyor. Kolejde eğitim hayatına devam eden gençlerin aşk ilişkilerini konu alıyor. Arkadaşlarıyla birlikte hem eğlenceli hem de zor bir hayat yaşayan karakterleri anlatan koleksiyon 7 sezondan oluşuyor. Koleksiyonun yönetmen koltuğunda Bryan Elsley oturuyor.

Ölmek İçin 13 Sebep

Bir lise öğrencisi, odasında gizemli bir alan keşfetmek için üniversiteden eve gelir. Alanın içindeki kaseti dinledikten sonra, tamamen farklı olaylar meydana gelmeye başlayacaktır. Brian Yorkey tarafından yönetilen Netflix koleksiyonu, Hannah’nın intiharından sonra Clay’in aşkını anlatıyor. Odasında bulunan kaseti dinledikten sonra Clay, sevgilisinin intiharının açıklamalarını öğrenmeye başlar ve gerçeklerle yüzleşebilir. Dylan Minnette ve Christian Navarro gibi isimlerin rol aldığı koleksiyonun IMDB puanı 7.6.

Genç Kurt

Bir zamanların gözde koleksiyonunun haklarını satın alarak ortaya çıkaran Netflix platformu, izleyicilerin beğenisini kazanan Teen Wolf yapımıyla öne çıkıyor. Gençlik tarzının yanı sıra hareket, bilim kurgu ve gerilim gibi türleri de kapsayan Netflix koleksiyonunun yönetmen koltuğunda Jeff Davis oturuyor. 7. iMDB puanı 6 olan koleksiyon, terk edilmiş bir ormanda dolaşan Scott adlı bir kişiliğin kurt adama dönüşmesini ve sonrasında yaşananları anlatıyor. Koleksiyonda rol alan birçok oyuncu arasında Tyler Posey ve Holland Roden gibi isimler var.

Bununla Bir Sorunum Yok

Jonathan Entwistle ve Christy Corridor, halen çekimleri devam eden Netflix gençlik koleksiyonlarından biri olan I Am Not Okay With This’in yönetmen koltuğunda oturuyor. Henüz çok genç olan Sydney adlı karakter, doğaüstü güçlere sahip olduğunu fark ediyor. İleri düzeyde bir yaşam sürmeye başlayacak olan Sydney ve arkadaşlarının hikayesini anlatıyor. Komedi ve dram tarzının işlendiği koleksiyonun IMDB puanı 7.6 olarak belirlenmiş.

AŞK 101

Türk yapımı birçok koleksiyondan biri olan AŞK 101, dijital TV koleksiyonu ve film platformu Netflix’te yayınlanıyor. 2020 yılında yayınlanmaya başlayan, tanınmış oyuncuları ve büyüleyici konusuyla izleyicilerin beğenisini kazanan AŞK 101’in yönetmenliğini Meriç Acemi üstlendi.

KubilayAka ve Alina Boz gibi oyuncuların rol aldığı dizi, liseye yeni başlayan gençlerin yaşadıklarını konu alıyor. Temel kurallara uymadıkları için üniversiteden atılacak olan gençlerin sınıfta kalmak için mücadele etmeleri gerekiyor. Kârlı Türk yapımı koleksiyonun IMDB puanı 7.9 ‘dur.

Sabrina’nın Tüyler Ürpertici Maceraları

Netflix’in gençlik tarzındaki yaygın yapımlarından biri olan Chilling Adventures of Sabrina, genç bir kadının hayatını anlatıyor. Her şey normal seyrinde giderken, bir süre sonra cadı olduğunu öğrenen Sabrina adlı genç kızın başı dertten kurtulmayacaktır. Korku ve fantezi gibi türleri kapsayan koleksiyonun yönetmen koltuğunda Netflix Roberto Aguirre-Sacasa oturuyor. Kiernan Shipka başrolde yer alırken, koleksiyonun oyuncu kadrosunda Miranda Otto ve Ross Lynch gibi isimler yer alıyor.

Ragnarok

Netflix platformunun birçok gençlik koleksiyonundan biri olan Ragnarok Norveç’te hazır. 2020’de piyasaya sürülen ve hala üretim aşamasında olan koleksiyon Adam Value tarafından yönetiliyor. David Stockton ve Herman Tommeraas gibi isimlerin rol aldığı koleksiyon, fantastik tarzı da içinde barındırıyor. Norveç’te rahat bir şehirde meydana gelen doğaüstü olaylarla mücadele eden Edda’nın hikayesini anlatıyor.

Dedikoducu Kadın

Bir dönemin sevilen koleksiyonu Gossip Lady, 6 sezon boyunca yayınlanmış ve dünya çapında birçok izleyici tarafından benimsenmişti. Hemen ardından Netflix platformu yapımlarından biri olan Gossip Lady’nin yönetmenliğini Sara Goodman ve Josh Schwartz üstleniyor.

Gençlik ve dram türlerinin hakim olduğu yapım, Amerika’nın New York Metropolü’nde lise öğrencilerinin yaşadığı aşk, arkadaşlık ve ayrılık olaylarını anlatıyor. Lise ve gençlik tarzı yapımları seven birçok kişi için öne çıkan yapımın IMDB puanı 7.4.

The Society

Netflix’in devam eden koleksiyonlarından biri olan The Society, gençlik ve drama gibi türleri kapsıyor. 2019’da yayınlanan ve o zamandan beri birçok izleyici tarafından benimsenen koleksiyon, bir şehirde yaşamlarını sürdüren genç bireylerin hayatlarını anlatıyor. Gizemli bir olayın yaygınlaşmasıyla birlikte tüm yetişkinler ortadan kaybolacak ve gençler yalnız kalacaktır. Christopher Keyser tarafından yönetilen koleksiyonda Kathryn Newton ve Sean Berdy gibi oyuncular yer alıyor.

Sassy Go Go

Gençlik koleksiyonu konusunda Netflix Güney Kore koleksiyonu her zaman dikkat çekmiştir. Lise hayatını konu alan film yapımlarına etkin bir şekilde imza atan Güney Kore, Sassy Go Go koleksiyonuyla da öne çıkıyor. 7. iMDB puanı 5 olan ve kârlı yapımlardan biri olan Sassy Go Go, 2015 yılında yayınlanmaya başladı. Son bölümünü yayınlamış olsa da şu anda Netflix platformunda yayınlanmaya devam eden koleksiyon, lise öğrencilerinin yaşadığı aşk ve arkadaşlık ilişkilerini anlatıyor.

Elit

Güncel olayların hayati önem taşıyan Netflix koleksiyonlarından biri olan Elite, gençlik ve lise tarzının oldukça verimli bir şekilde ele alındığı birçok yapım arasında yer alıyor. İspanyol yapımı Elite koleksiyonu ayrıca izleyicilerin dikkatle takip ettiği tanınmış oyuncuları da seçiyor.

Ülkedeki en kârlı fakültelerden birinde burslu okumak zorunda olan 3 çalışan gencin yaşadığı olayları konu alıyor. Aşk, dram, arkadaşlık ve hareket gibi tamamen farklı türlerin etkili bir şekilde ele alındığı koleksiyonun yönetmenliğini Carlos Montero ve Dario Madrona üstleniyor. 7. iMDB puanı 6 olan koleksiyonda Mina el Hammani ve Aron Piper gibi isimler rol alıyor.

Çocuk

Netflix platformunun birçok büyüleyici yapımından biri olan Child, IMDB puanı 6.3 olmasına rağmen gençlik tarzı sevenler için öne çıkıyor. Sevilen bir gençlik koleksiyonu olan Child, gençlerin kişilik arayışını konu alıyor. Ailelerinden uzaklaşan gençlerin, hayatın gerçekleriyle yüzleşirken birbirlerine yardımcı olmaları gerekiyor. 2018’de yayınlanmaya başlayan ve çekimleri devam eden koleksiyonda Benedetta Porcaroli ve Riccardo Mandolini gibi isimler rol alıyor.

Locke Anahtar

2020 yılında yayın hayatına başlayan ve Netflix’in en yaygın koleksiyonlarından biri haline gelen Locke Key, gençlik ve fantezi türlerine odaklanıyor. Babalarını kaybettikten sonra yalnız kalan üç kardeşin maceralarını ve özel güçlerle deneyimleyebilecekleri maceraları anlatıyor. Birçok izleyicinin hayranlıkla takip ettiği koleksiyonun yönetmenliğini Carlton Cuse ve Joe Hill üstleniyor.

Riverdale

Netflix platformundaki en yaygın gençlik koleksiyonlarından biri olan Riverdale, aynı adı taşıyan şehirde yaşanan büyüleyici olayları konu alıyor. Bir gün, şehirdeki bir gölde boğulan bir lise öğrencisinin bedeni ortadan kaybolur. Bu gizemli olay şehirde yaşayanları etkilerken, bu olayı araştırmak isteyen gençlerin başına da büyüleyici olaylar gelir. Dram ve gerilim türlerinin hakim olduğu koleksiyonun yönetmen koltuğunda Roberto Aguirre-Sacasa oturuyor.

Dünyanın Sonu

Muhtemelen günümüzün en yaygın gençlik koleksiyonu olan The Finish Of World, şüphesiz Netflix yapımlarından biri. Henüz genç olan iki karakterin büyüleyici maceralarını anlatıyor. Farklı insanlara kıyasla tamamen farklı karakterlere sahip genç insanlar zorluklarla yüzleşmelidir. Alex Lawther ve Jessica Barden koleksiyonun başrol oyuncuları. 8. iMDB puanı 6 olan koleksiyon, sürükleyici işleviyle öne çıkıyor.

70’lerin

Netflix tarafından üretilen gençlik tarzı koleksiyonlardan biri olan That 70’s Present, 8.1 IMDB puanıyla dikkat çekiyor. Nostaljik yapımları seven pek çok kişi için öne çıkan yapımda 1970 ‘li yıllar anlatılıyor. O dönemde lise öğrenimi gören bir grup gencin yaşadıkları eğlenceli bir şekilde aktarılıyor.

Hiçbir Zaman

Ünlü koleksiyon platformunun yeni içeriklerinden biri olan By no means Have I Ever, gençlere yönelik keyifli yapımlardan biri olarak öne çıkıyor. Ülkesi Hindistan’dan ABD’ye giden merhum Devi’nin yaşadıklarını konu alıyor. Kadının lise hayatında karşılaştığı olayların anlatıldığı koleksiyon, gençlik ve lise koleksiyonu sevenlerin beğenisini kazandı. İlk bölümü 2020 yılında yayınlanan koleksiyon, şu anda yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor.

Dış Kıyılar

1 sezonu yayınlanan Outer Banks, Netflix platformundaki pek çok kârlı gençlik yapımından biri olarak öne çıkıyor. Dram ve hareket gibi türleri bünyesinde barındıran yapım, bir adada yaşamlarını sürdüren gençlerin maceralarını anlatıyor. Adadaki fırtınaya aldırmadan hazine haritasını bulmak zorunda olan gençlerin macera dolu hikâyesi IMDB’de 7,6 puan aldı.

Savaşçı Rahibe

Türkçe’de Savaşçı Rahibe anlamına gelen Warrior Nun, Netflix fantastik tarzını seven birçok kişi için olağanüstü bir yapım. Gençlik tarzı içinde düşünülebilecek koleksiyonda Alba Baptista ve Lorena Andrea gibi isimler rol alıyor. 6. iMDB puanı 9 olan koleksiyon, süper güçlere sahip bir kişilik olan Ava’nın kötü güçlere karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor.

Çevrimiçi İlaç Tanıtımını Nasıl Yapabilirsiniz?

Netflix Almanya’nın birçok koleksiyonundan biri olan How you can Promote Medication On-line, büyüleyici konusuyla izleyicilerin beğenisini kazandı. Bölümleri yarım saat süren koleksiyon, genç yaştaki Moritz ve Lenny’nin yaşadığı suç olaylarını anlatıyor. Gençlerin karşılaştığı zorlukları anlatan yapım, gençlik tarzının yanı sıra dram ve suç gibi türleri de içeriyor. 7. iMDB puanı 9 olan koleksiyonun çekimleri devam ediyor.

Yönetim Z

Son zamanlarda ün kazanan Netflix Meksika yapımı koleksiyonlardan biri olan Management Z, bir fakültede öğrenim gören üniversite öğrencilerinin yaşadığı olaylarla ilgili. Meksika’nın tanınmış fakültelerinden birinde öğrenim gören modaya uygun üniversite öğrencileri, zararlı bir bilgisayar korsanı tarafından odaklanır. Üniversitenin en temiz kadını olan Sofia, hacker’ı keşfederek üniversiteyi kaostan kurtarmak ister. Ana Valeria Becerril ve Yankel Stevan’ın başrollerini paylaştığı koleksiyonun IMDB puanı 6,8.

Kanlı Su

Netflix Blood Water gençlik tarzındaki koleksiyon ayrıca dram ve gerilim türlerini de içeriyor. Devlete ait olmayan bir koleje kaydolan Puleng, yıllar önce ortadan kaybolan ablasını bulmak ister. Gizemli hikayesiyle dikkat çeken koleksiyon, 2020 yılında yayına başlayan birçok Netflix yapımı arasında yer alıyor. Ama Qamata ve Gail Mabalane gibi oyuncuların rol aldığı koleksiyonun yalnızca 6 bölümü yayınlandı.

Politikacı

Netflix platformunun pek çok yapımından biri olan The Politician, 2019 yılından bu yana çalışmalarını sürdürüyor. Önümüzdeki yıllarda ABD başkanı olmak gibi büyük bir hayalin peşinden koşan lise öğrencisi Payton Hobart, üniversite başkanlığı için çalışıyor. Kârlı bir koleksiyon ekibi tarafından çekilen The Politician, 7,5 IMDB puanına sahip.

Quicksand

Netflix platformunun en kârlı koleksiyonlarından biri olan Quicksand, lisede yaşanan bir saldırının ardından yaşanan mahkeme sürecini anlatıyor. Çoğunlukla aynı adlı bir romana dayanan koleksiyonun başrollerinde Hanna Ardehn ve David Dencik yer alıyor. 2019’da yayınlanmaya başlayan ve IMDB’ den 7,5 puan almayı başaran koleksiyon, gençlik ve drama severler için öne çıkıyor.

Aşk Alarmı

Güney Kore’nin en yaygın gençlik dizilerinden biri olan Aşk Alarmı artık Netflix’te. Sizden hoşlanan biri yakınınızda olduğunda çalan bir cep telefonu alarmı düşünün. Böylesine büyüleyici bir olayı konu alan bir gençlik koleksiyonu olan Aşk Alarmı, IMDB’ de 7,4 puan aldı. Romantizm ve komedi gibi türlerin de işlendiği bu koleksiyonda liseli gençlerin hayatları anlatılıyor. Koleksiyonda So-Hyun Kim ve Tune Kang gibi Güney Kore sinemasının genç ve karlı oyuncuları arasında yer alan isimler yer alıyor.

Sera Akademisi

Finn Roberts ve Ariel Mortman gibi karlı genç oyuncuların rol aldığı Greenhouse Academy 2019’da yayınlanmaya başladı. Karlı bir yatılı lisede eğitimlerine devam eden çocukların hayatını anlatıyor. Aileleri hakkında önemli sırlar ve teknikler öğrenmeye başlayacak olan kardeşler, sıkıntılı durumlar yaşayacaklar. Her biri yaklaşık 20 dakika süren 40 bölümden oluşan koleksiyonun çekimleri devam ediyor. Netflix Excessive College koleksiyonlarından biri olan Greenhouse Academy, 7.1 IMDB puanı almayı başardı.

Tarafından yayınlandı
APHEX

Yakın zamanda paylaşılanlar

Türkiye de Açık Bahis Siteleri 2023

Türk bahis severler Türkiye de açık bahis siteleri üzerinden bahislerini rahatlıkla ve güvenli bir şekilde…

31 Aralık 2023

Ücretsiz Bahis Siteleri 2023

Ücretsiz bahis siteleri, her kullanıcının ilgisini çeken bir ayrıcalıktır. Bu siteler, kullanıcılarına ücretsiz üyelik ve…

30 Aralık 2023

Bonusu Olan Bahis Siteleri 2023

Bonusu olan bahis siteleri ile yatırımlarınızı daha verimli değerlendirebilirsiniz. Çünkü bonus sunan firmalar genellikle bu…

29 Aralık 2023

Ptt Havale Kabul Eden Bahis Siteleri 2023

Ptt havale kabul eden bahis siteleri, bahis sitelerinde kazanç sağlamak isteyen kullanıcılar için oldukça makul…

27 Aralık 2023

Kredi Kartı ile Para Yatırılan Bahis Siteleri 2023

Kredi kartı ile para yatırılan bahis siteleri sizlere ödemelerde kolaylık sağlamaktadır. Bu tür sitelerin hizmetlerinden…

26 Aralık 2023

Kredi Kartıyla Bahis Oynanan Siteler 2023

Kredi kartıyla bahis oynanan siteler bir para yatırma veya çekme işlemi yapmadan önce her sitenin…

25 Aralık 2023

Bu site çerezleri kullanmaktadır.